ru ua

Паніка і повний хаос: у мережі з'явилася листування з закритого чату співробітників ТЦ "Зимова Вишня"

Паніка і повний хаос: у мережі з'явилася листування з закритого чату співробітників ТЦ "Зимова Вишня" Фото: Пожежа в Кемерово (twitter.com/UkrZaKordonom)

В чаті - перша реакція співробітників ТЦ на трагедію

У мережі з'явилися скріншоти з закритою листування співробітників ТЦ "Зимова Вишня", передає Telegram-канал Mash.

В чаті – керуюча ТЦ "Зимова вишня", в стінах якого, за попередніми даними, згоріло 64 людини, Надія Судденок, білетери, охорона та інші працівники закладу.

У листуванні Суденнок запитує, скільки квитків було продано в кінотеатри, щоб знати кількість присутніх людей. Жінка турбується про глядачів кіно і дає вказівку співробітникам терміново евакуювати всіх. Відвідувачів інших відділів, судячи з усього, евакуювали раніше.

Паніка і повний хаос: у мережі з'явилася листування з закритого чату співробітників ТЦ "Зимова Вишня"

Скріншот (t.me/breakingmash)

Відзначається, що в першому залі – 115 осіб, у другому – 112, третьому – 30. Як відомо, з двох залів (яких саме – невідомо) ніхто не зумів врятуватися.

Як стало відомо "МК", один з користувачів виклав в інтернеті скріншот про проданих на денні сеанси квитки. Нагадаємо, у момент пожежі показ здійснювався в трьох залах загальною місткістю 542 місця. З самого великого залу (256 місць) люди встигли евакуюватися. Точно невідомо, чи були всі загиблі в одному кінозалі або двох. Однак станом на ранок 25 березня, згідно з опублікованим скріншоту з сайту "Зимової вишні" (підтвердження автентичності цього немає), на фільми "Кролик Пітер" і "Шерлок Гномс" було продано 161 квиток з 286.

Паніка і повний хаос: у мережі з'явилася листування з закритого чату співробітників ТЦ "Зимова Вишня"Паніка і повний хаос: у мережі з'явилася листування з закритого чату співробітників ТЦ "Зимова Вишня"Паніка і повний хаос: у мережі з'явилася листування з закритого чату співробітників ТЦ "Зимова Вишня"Скріншоти з сайту кінотеатру у "Зимовій вишні" (mk.ru)

Швидше за все, і залишилися квитки були розкуплені. Крім того, діти у віці до 5 років проходили на сеанс без місця, так що їх взагалі не враховували.

Раніше повідомлялося, що в Кемерово тисячі людей вийшли на мітинг у зв'язку з трагедією в ТЦ (відео).