ua en ru

Папа Римський вирішив продати свій Lamborghini на аукціоні (фото)

Папа Римський вирішив продати свій Lamborghini на аукціоні (фото) Фото: Папа Римський (flickr.com/catholicism)

Шикарний автомобіль йому подарувало керівництво компанії Lamborghini

Італійський виробник суперкарів Lamborghini подарував Папі Римському Франциску спортивний автомобіль. Про це повідомляє ANSA.

Керівництво компанії Lamborghini презентувало Папі Римському Франциску спорткар, оформлений в традиційних кольорах Ватикану, а саме персоналізовану модель Huracan білого кольору з золотими смугами на кузові і дзеркалах.

Понтифік благословив автомобіль, залишив на ньому автограф і заявив, що має намір продати з аукціону

Автомобіль буде проданий на аукціоні sotheby's. Виручка піде на благодійність. Зокрема, на відновлення долини Ніневії (територія Іраку), де до початку бойових дій проживали християни. Святий престол має намір зробити все можливе, щоб вони туди повернулися.

Такий суперкар, як правило, коштує приблизно 200 тисяч євро, але ця модель, очевидно, буде продана за велику суму.

Папа Римський вирішив продати свій Lamborghini на аукціоні (фото)Фото: Папа Римський і автомобіль Lamborghini (ansa.it)

Нагадаємо, що Папа Римський Франциск провів сеанс супутникового зв'язку з космонавтами на орбіті. Так, в ході 20-хвилинної бесіди понтифік обговорив з членами 53-ої експедиції МКС ряд питань. Він поцікавився у космонавтів, що вони думають про місце людства у Всесвіті, а також про роль "тієї любові, яка рухає сонце та інші зірки".

Космонавти відповіли понтифіку, що цікавіше було б, якби Тато спробував відповісти на це питання. Однак, Папі Римському відповіли цитатою з "Маленького принца" Антуана де Сент-Екзюпері.

Також повідомлялося про те, що Папа Римський Франциск розповів, що іноді засинає під час молитви. Таке зізнання він зробив у католицькій телепередачі TV2000, запис якої з'явилася в мережі.

Він додав, що те ж саме іноді робила і мати Тереза. Понтифік зазначив, що Бог не проти сну під час молитви, оскільки так християни можуть відчувати себе дітьми, що лежали в руках батька".