ru ua

На любителя: синоптик розповіла, яка погода буде на початку тижня

На любителя: синоптик розповіла, яка погода буде на початку тижня Фото: Погода в Україні (pixabay.com/StockSnap)

Синоптик порадила запасатися теплими речами і залишити автомобіль вдома

Народний синоптик Наталка Діденко дала прогноз погоди для України на початок робочого тижня. Про це Діденко написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Синоптик попередила, що циклон, який вирує в Україні, зробить погоду дуже складною, схожою на клаптикову ковдру в стилі печворк.

"Циклон у понеділок зробить погоду в Україні складною. Але взагалі синоптична ситуація буде також дуже і дуже строкатою, печворк-ситуація буде у нас, одним словом", - написала Діденко.

Західній Україні синоптик пообіцяла похолодання, з рідкісними сніжинками. Схід – тепло, дощ і штормовий вітер. Південь-мокрий сніг, а Центру - сніг, дощ і штормовий вітер, а Північ – всі принади грудневої погоди.

"На Заході похолодає серйозно, навіть завтра вдень вже певно 2-6 градусів морозу! Сніг буде пролітати, але невеликий і місцями. На Сході, навпаки, буде тепло, до + 7 + 10 градусів, з дощами (вночі навіть сильними дощами) і штормовим вітром. На Півдні найближчої ночі, в Одеській і Миколаївській областях - мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, сильний вітер. У Запорізькій області та у Херсонській області переважно дощ, але також сильний вітер. Центральна частина. Мокрий сніг, дощ, штормовий вітер. У Дніпропетровській області - дощ. Північ України. Складна погода, циклон. Тому в понеділок - мокрий сніг, дощ, штормовий вітер, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах відповідно, казна-що. Хіба що Житомирська область виявиться трохи збоку циклонічних процесів, тому там завтра опади стримані", - повідомила синоптик.

Жителів столиці Діденко попередила, що погода буде на любителя. Очікується невеликий мороз і сильний штормовий вітер.

На любителя: синоптик розповіла, яка погода буде на початку тижня

Фото: Метеорологічна карта facebook.com/tala.didenko)

"У Києві в понеділок погода на любителя. Очікується холодний день з температурою повітря не вище 0-3 градусів морозу. Якщо мороз, і сніг. І сніг може бути навіть сильний. А якщо ще додати сюди прогнозований штормовий вітер, який завтра буде видавати виття в столиці, то відчуття на все 7-8 градусів морозу", - написала синоптик і дала рекомендацію, як уберегти себе від складних погодних умов.

"Так що вже сьогодні приготуйте захисний крем на щоки, оксолінову мазь в ніс, шапку товстішу, рукавички, пришийте вже нарешті цей верхній ґудзик у горла, машині дайте відпочинок, скористайтеся громадським транспортом - і міському транспорту допоможемо матеріально, і погреемся між сусідськими пуховиками або песцами", - порадила Діденко.

На любителя: синоптик розповіла, яка погода буде на початку тижняНа любителя: синоптик розповіла, яка погода буде на початку тижня

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

До речі, синоптик розповіла, коли в Україну прийдуть морози.