ru ua

Попросив 10 тисяч: мати ґвалтівника з Харкова розповіла, що сталося в той день

Попросив 10 тисяч: мати ґвалтівника з Харкова розповіла, що сталося в той день Колаж РБК-Україна

За словами жінки, син хотів влаштуватися на нову роботу

Відео: YouYube/ATN.UA

Мати серійного маніяка, який зґвалтував дівчину-провізора в харківській аптеці, не вірить у те, що її син винен, хоча він і визнав свою провину в суді.

Жінка розповідає, що в цей день підозрюваний прийшов до неї, щоб попросити гроші в борг. За словами матері, син хотів влаштуватися на більш високооплачувану роботу тракториста (до цього він працював двірником). Жінка взяла в кредит 10 тисяч гривень і віддала синові.

Також вона розповідає, що син вів себе адекватно - він не був п'яним або під дією наркотиків. Жінка не розуміє, як таке могло статися і не хоче визнавати, що син міг таке зробити, хоча він був раніше судимий сім разів і три з них - за згвалтування.

Місцева мешканка розповіла, що чоловіка раніше підозрювали в нападі на дівчинку неподалік, однак до суду справа так і не дійшла.

Також стало відомо, що у підозрюваного вдома залишилася безробітна дружина і двоє дітей. Він попросив суд відпустити його під домашній арешт, щоб "годувати сім'ю", але суддя відправив його в СІЗО.

Раніше ми також писали, що лікар-реаніматолог здійснював насильницькі дії над своїми пацієнтками, коли вони перебували під наркозом після операцій.