ru ua

Різкі зміни: синоптики здивували прогнозом на 23 грудня

Різкі зміни: синоптики здивували прогнозом на 23 грудня Фото: (Колаж РБК-Україна)

Дощ зі снігом буде йти майже у всіх областях України

У неділю, 23 грудня, за даними українського гідрометеорологічного центру у всіх областях України очікується випадання дощу зі снігом. Крім того, несподівано збільшиться рівень тепла: в південних регіонах - до рекордних +8 градусів.Про це повідомляється на сайті Укргідрометцентру.

Дощ або дощ зі снігом очікується у всіх областях України. У західних, північних, східних і центральних областях очікується в середньому від 0 до +3 градусів. Тільки в Полтавській області очікується температура від -1 до +1 градуса. В інших регіонах знаків "мінус" не очікується.

"Вночі та вранці 23 грудня у більшості районів центральних та південних областей туман, видимість 200-500м", - також попереджає Укргідрометцентр.

Різкі зміни: синоптики здивували прогнозом на 23 грудня

Фото: (pixabay.com/Free-Photos)

Найтепліше буде в південних регіонах. На Кримському півострові температура досягне +8 градусів. В Одеській, Миколаївській та Херсонській областях +4...+7 градусів.

При цьому в Закарпатській і Івано-Франківській областях посилиться сніголавинна ситуація.

Фото: (meteo.gov.ua)

Нагадаємо, що раніше провідний синоптик Укргідрометцентру Роман Мурмило повідомив, що за попередніми даними погодні умови на новорічні свята не погіршаться.

"Швидше за все, новорічна ніч буде морозною, це за попередніми даними, а вдень буде триматися слабкий мороз. Тенденція буде зберігатися", – сказав він.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що синоптики попередили про можливе погіршення самопочуття через погоду.

Раніше синоптики дали прогноз погоди на католицьке Різдво.

Відео: РБК-Україна