ua en ru

У Запоріжжі спіймали педофіла "на живця": несподіваний поворот (фото)

У Запоріжжі спіймали педофіла "на живця": несподіваний поворот (фото) Фото: колаж РБК-Україна

Збоченця виявили активісти громадської організації "Спадщина Запоріжжя"

Активісти громадської організації "Спадщина Запоріжжя" викрили та затримали 27-річного педофіла, після чого провели з ними "виховну бесіду". В соцмережі було опубліковано фото чоловіка та скріни його листування з нібито 14-річною дівчинкою-підлітком - робота по виявленню велася "на живця".

Любителем малолітніх виявився Передерій Олексій Олексійович (народився 8 вересня 1992 року). Зазначається, що у чоловіка юридична освіта, він стажувався в прокуратурі Запорізької області.

Збоченець за допомогою листування призначив "дівчинці" зустріч з метою зробити їй "розслабляючий масаж і провести дефлорацію".

Фото з Facebook-сторінки "Спадщина".Полювання на педофілів

Зустрівши замість підлітка активістів, Передерій "активно заперечував своє пряме схиляння до неподобств дитини". Однак у його телефоні було виявлено весь спектр захоплень - безліч листувань з малолітніми дітьми, обмін еротичними фото, безліч збережених фотографій підлітків і порнографії.

"З інтелектуальним інвалідом була проведена роз'яснювальна робота, видані напуття", - йдеться у публікації від 2 лютого.

У Запоріжжі спіймали педофіла "на живця": несподіваний поворот (фото)

Скрін з Telegram-каналу "Спадщина".Полювання на педофілів

Незабаром після цього журналісти місцевого видання IPnews повідомили, що їх читачі впізнали на фото чоловіка депутата сільської ради у Малій Білозерці, який проживає в Запоріжжі.

Крім того, були опубліковані скріни документів, що підтверджують участь Олексія Передерія в голосуваннях на сайті сільради.

Фото: скрін ipne.ws

Чоловік працює в "ГТС".

Як повідомлялося раніше, нещодавно громадські активісти з групи "Спадщина Запоріжжя" затримали чоловіка, якого підозрюють у педофілії. Активісти вели листування з підозрюваним від імені 13-річної дівчинки. Під час призначеного побачення чоловіка затримали, побили і змусили з'їсти усі три презервативи, які він захопив на зустріч з "дівчинкою".

Також ми писали про те, що у Харкові мешканці впіймали чоловіка, який показував дітям геніталії.

Нагадаємо, в січні у Київській області в місті Біла Церква затримали місцевого жителя, який здійснював розпусні дії стосовно своєї 15-річної падчерки та її подружки.