ua en ru

"Позитиву чекати не доводиться": прогноз погоди на березень

"Позитиву чекати не доводиться": прогноз погоди на березень Фото: Погода в Україні (pixabay.com)

Леонід Горбань дав прогноз погоди на перший місяць весни

Нещодавно народний синоптик Леонід Горбань дав прогноз про те, що лютий в Україні буде морозним. Холодів варто чекати, зокрема, в середині місяця.

За словами Горбаня, після морозів наступить відлига. У другій половині останнього місяця зими в Україні буде невелика плюсова температура.

"Починаючи приблизно з 24 лютого, в Україні почнеться досить коротка відлига. В цей час температура сягатиме +2-4 градуси. Але ось вже в останні дні лютого настануть морози. Така холодна лютнева погода пізніше перейде і в перші числа березня", - говорить він.

Пізня весна 2019

Він додає: морози триватимуть в березні, а весна в цьому році буде пізньою.

"Приблизно з 3 по 7 березня температура буде досягати мінус 13-14 градусів по північних областях. По Києву буде мінус 10-12. По півдню України йдуть окремі розрахунки, і там буде тепліше", - говорить він.

"Позитиву чекати не доводиться": прогноз погоди на березеньФото: Погода у березні (wikimedia.org./Haidamac)

Потепління і плюсова температура, за його словами, в Україні вже з 18 березня, але не раніше.

"З 20 по 23 березня – нічні морози, приблизно мінус 3-4 градуси. Бо як значного тепла до кінця березня не прораховується. Позитиву чекати не доводиться! У березні опади будуть 5, 8 і 9 числа. Це в основному сніг. Після 15 березня буде в основному сніг з дощем, а після 20-го березня будуть йти тільки дощі", - додає Горбань.

Нагадаємо, раніше народний синоптик дав докладний прогноз на весну 2019 року.

Також синоптик розповіла, коли в Україну прийде похолодання.