ru ua

"Позорище": російський журналіст розкритикувала прес-конференцію Путіна

"Позорище": російський журналіст розкритикувала прес-конференцію Путіна Фото: Прес-конференція Путіна (kremlin.ru)

Вона підкреслила, що не розуміє, як можна "реготати" над дивними жартами і плескати відповідям Путіна

Російська журналістка Таня Фельгенгауер назвала прес-конференцію Володимира Путіна "позорищем" із-за поведінки журналістів. Про це вона написала на "Ехо Москви".

"загалом, це щось середнє між ялинкою в ДК, зборами і чимось ще. Але це точно не прес-конференція. І не з-за того, що ми заздалегідь знаємо відповіді Путіна. Це не прес-конференція з-за переважної більшості тих, хто акредитувався. Бо вони прийшли не виконувати свій журналістський обов'язок, а лобіювати, просити, дякувати і запобігати", - вважає журналіст.

Вона підкреслила, що не розуміє, як можна "гоготать" над дивними жартами і плескати відповідей Путіна.

"Не розумію, як можна кричати, щоб на тебе звернули увагу, перебиваючи колег, яким дали слово. Не розумію, зрештою, як можна закрикивать і зашикивать сам питання! Мені було безмежно соромно, коли багато хто в залі стали закрикивать Цимбалюка (українського журналіста Романа Цимбалюка). Ну це ж позорище!" – пише Фельгенгауер

"Очевидно, що майже нікому не потрібні питання і відповіді. Потрібен лише доступ до Путіна, щоб розповісти про свою проблему і попросити її вирішити. І більше нічого. Журналістикою тут і не пахне", - підсумувала журналіст.

Нагадаємо, що український журналіст Роман Цимбалюк ледь не спровокував скандал на прес-конференції президента Росії Володимира Путіна.

Поки журналіст ставив запитання в залі почали лунати крики та вигуки. Люди намагалися перекричати Романа Цимбалюка.

Зазначимо, що Путін не став відразу відповідати на питання Цимбалюка, давши слово представнику російського державного інформаційного агентства. Потім господар Кремля заявив, що "російської армії на Донбасі немає".

Також повідомлялося, що Путін в ході прес-конференції розповів про свої погляди на історію України і заявив, що українці і росіяни – один народ.