ru ua

Попереджений - значить озброєний: українцям розповіли про магнітні бурі у вересні

Попереджений - значить озброєний: українцям розповіли про магнітні бурі у вересні Колаж РБК-Україна

У перший місяць осені очікуються шість магнітних бур рівня G1

У вересні 2018 року очікуються шість магнітних збуджень, близьких до магнітної бурі першого рівня G1. Про це повідомили у Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

Як кажуть експерти, перший місяць осені не буде засмучувати частими і сильними магнітними бурями - вчені попереджають лише про дуже незначні геомагнітні коливання.

Так, магнітні порушення, близькі до магнітної бурі першого рівня, очікуються в Україні 11, 12, 13, 14, 16 і 22 вересня.

Попереджений - значить озброєний: українцям розповіли про магнітні бурі у вересні

Скріншот (Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця)

Раніше Styler писав про те, чим магнітні бурі небезпечні для здоров'я. Так, погіршення самопочуття в період магнітних бур виникає у метеозалежних людей, а також у тих, хто страждає серцево-судинними захворюваннями і має проблеми з нервовою системою.

Найпоширеніші симптоми у людей в групі ризику: загальна слабкість, головний біль, запаморочення, дратівливість, підвищення тиску у гіпертоніків, зниження показників артеріального тиску у гіпотоніків, перепади настрою.

Під час магнітних збурень не варто налягати на важку жирну і гостру їжу, виключити алкогольні напої. У той же час, не варто сидіти і на жорстких дієтах. Харчування має бути збалансованим.

Активні фізичні навантаження, а особливо роботу під палючим сонцем, також краще відкласти до закінчення періоду високої сонячної активності. Перевагу варто віддати пішим вечірнім прогулянкам. Сприятливий вплив матиме розслабляючий масаж, медитація.

Щоб захиститися від впливу магнітних бур, також необхідно уникати стресових ситуацій, не засиджуватися допізна і лягати спати до 23:00.

Нагадаємо, що в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, чим корисні пробіжки.

Відео: РБК-Україна