ru ua

"Прийдуть міцніші морози": синоптик дала невтішний прогноз на свято Маланки

"Прийдуть міцніші морози": синоптик дала невтішний прогноз на свято Маланки Фото: Погода (pixabay.com/mtajmr)

Стало відомо, де в Україні очікувати сніг

На свято Маланки та Василя, 13 та 14 січня, в країні очікується похолодання, але без суттєвих опадів. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"На Маланки й Василя в Україну прийдуть міцніші морози. Спочатку, в суботу, вночі -3-9, десь вискочить і -10 градусів, вдень -2-5 градусів. У неділю, в ніч на Василя, на старий Новий рік, морози посиляться до -6-14 градусів, а вдень у неділю очікується -3-7 градусів", - попередила вона.

Суттєвих опадів не очікується, оскільки північніший антициклон "блокуватиме високим атмосферним тиском будь-які серйозні сніги".

Проте у суботу, 13 січня, невеликий сніг "може політати" у Криму, подекуди на Півдні, у Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській областях.

В неділю сніг очікується лише в Криму та у Запорізькій області.

У Києві 13 січня вночі -6 градусів, вдень у суботу -4 градуси. У неділю, 14 січня, вночі -9, -10 градусів, вдень -5 градусів. Без опадів.

"Прийдуть міцніші морози": синоптик дала невтішний прогноз на свято Маланки

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

"Щедруйте, колядуйте, пускайте чужих дітей в хату, навіть, якщо вони не знають багато слів, навіть, якщо їх не навчили, поколядуйте їм самі, вони це запам'ятають, хай вони знають, що цими вечорами наші хати відкриті для усіх. З Василем, будьте здорові!" – написала Діденко.

"Прийдуть міцніші морози": синоптик дала невтішний прогноз на свято Маланки

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

Раніше повідомлялося, що синоптик розповіла, коли в Україну прийдуть справжні морози.