ru ua

Заради сина: мати жертви Зайцевої приголомшила заявою

Заради сина: мати жертви Зайцевої приголомшила заявою Альона Зайцева (фото: УНІАН)

Жінка каже, що буде до кінця боротися за справедливість

Мати загиблого в ДТП в Харкові на Сумській, на нещодавному судовому засіданні сказала, що не вірить в каяття Альони Зайцевої і ніколи не пробачить ту, яка забрала життя її єдиного сина. Про це написав юрист Дмитро Марцонь на своїй сторінці у Facebook.

Адвокат пише, що захоплюється силою духу людей, чиє горе просто неможливо усвідомити.

Мешканка Харкова Світлана Винниченко, яка втратила в аварії свого єдиного сина Олександра Євтєєва, розповідає, що такі як Зайцева, ніколи не зрозуміють, таких як вона й інші жертви того страшного ДТП.

За словами жінки, її син разом із дружиною і сестрою того рокового дня поверталися додому "після того як відпахали на роботі цілий день". А втой час Альона Зацева другий день святкувала день народження своєї подруги Марини Ковальової - вони пили, гуляли, вживали наркотики.

"На наступний день прокинулись о 12 годині, поснідали в одному кафе, потім підкріпилися в 16 в ресторані і їхали ввечері до іншого ресторану. В робочий день... Такі люди як Зайцева ніколи нас не зрозуміють. Ми різні", - розповідає жінка.

Світлана згадує, що коли Зайцева сиділа навпроти неї в суді, вона не дивилася на неї, а, "як та собачка постійно дивилася в рота своєму адвокату аби врятувати себе".

Зайцева - це продукт поганого виховання, неконтрольованих фінансів і повної вседозволеності, - заявляє Світлана. Вона вимагає покарання не заради помсти, а заради пам'яті свого сина, щоб такого горя не знали інші матері.

Світлана Винниченко разом з сином Олександром Євтєєвим (фото: facebook.com/Marzoniavvocato)

Користувачі мережі підтримали Світлану, вони побажали їй сил та терпіння, щоб дійти до кінця у цій нелегкій справі.

"Це Мама з великої букви,терпіння Вам, і Божого благословення. Дай Боже Вам сили", - побажала Любов Чубар.

"Це не просто мама, це сильна духом мама! Згодна з кожним її словом. Життєвих сил Вам, я знаю про що говорю", - захопилася Вікторія Кравчук.

"Я не вірю в цю країну і не буду вірити до тих пір, поки таким як Зайцева не оголосили смертний вирок", - обурилася Надія Шевченко.

Заради сина: мати жертви Зайцевої приголомшила заявою

Скріншот коментарів: facebook.com/Marzoniavvocato

Наступне засідання у справі має відбутися 11 лютого 2019 року о 14:00.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Олені Зайцевій та Геннадію Дронову продовжили термін перебування під вартою без внесення застави до 4 квітня.

Раніше повідомлялося, що до суда нарешті з'явилася нарколог Олена Федірко, яка робила аналіз на вміст заборонених речовин в крові Зайцевої після ДТП.

А нещодавно Октябрський суд в Полтаві виніс рішення щодо іншої резонансної справи - полтавської "мажорки", яка збила 15-річного велосипедиста Артема Левченко на пішохідному переході в листопаді 2018 року.