ua en ru

Резонансне ДТП з мажоркою у Полтаві: спливли шокуючі факти (відео)

Резонансне ДТП з мажоркою у Полтаві: спливли шокуючі факти (відео) Колаж РБК-Україна

Наталія Саєнко пропонувала родині гроші за мовчання

Відео: (YouTube/Стосується кожного)

Резонансну справу про ДТП з мажоркою Наталією Саєнко, яка у листопаді 2018 року на "зебрі" у центрі Полтави збила 15-річного Артема Левченко, стрімко набирає обороти, а деталі аварії починають прояснюватися. Так, свідок розповів нові подробиці у програмі "Стосується кожного".

Мати Артема Левченко розповіла, що він хотів отримати паспорт, щоб їздити як повноцінний велосипедист. Однак все склалося не так, як хотілося. Своє 15-річчя хлопець зустрів у лікарні.

Полтавець Станіслав Лисиця стверджує, що власними очима бачив момент ДТП, оскільки стояв збоку від центрального входу в Малу академію мистецтв і говорив по телефону.

"Артем Левченко їхав з парку і переїжджав дорогу по пішохідному переходу. Перед дорогою він "сів на педалі". Автомобіль їхав на звичайній швидкості. Збив його приблизно на центральній смузі. Було чути глухий удар. Велосипед полетів у бік паркану метрів на 8, а сам Артем підлетів і впав ближче до протилежного боку. Після удару автомобіль проїхав на 50 метрів назад та зупинився", - розповів очевидець.

Також він повідомив, що у його роботодавця телефон пише абсолютно всі дзвінки і, коли йому зателефонував слідчий, хлопець запропонував аудіозапис дзвінка в момент ДТП. Однак пішла відмова.

Крім того, тітка Артема Левченко Ірина Сергієнко знала, що найближча до місця ДТП відеокамера повинна бути на Малій академії мистецтв, однак камери виявилися відключеними. Боді-камери патрульних також в той день не працювали.

До речі, в ефір включили телефонну розмову з адвокатом Наталії Саєнко Олегом Губою. Навіщо вони зняли відеореєстратор з автомобіля після ДТП - пояснити так і не змогли.

Нагадаємо, що рестораторка з Полтави намагається уникнути покарання за смерть збитого хлопчика.

Ми писали, що з'явилася нова інформація про загибель студентки під Житомиром.

А також про те, що на Закарпатті чоловік убив свою цивільну дружину, а потім закрився з її трупом і 4-річним сином на три дні в будинку.