ru ua

Як РФ "рятує від фашистів" ОРДЛО: відомий журналіст про розкрадання в "оборонці"

Як РФ "рятує від фашистів" ОРДЛО: відомий журналіст про розкрадання в "оборонці" Ілюстративне фото (ukroboronprom.com.ua)

Журналіст Денис Казанський вважає, що Москва фактично забезпечувала українську армію

Гучний скандал про розкрадання в оборонному комплексі України після обнародування журналістського розслідування у програмі "Наші гроші" прокоментував відомий блогер Денис Казанський. На своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок, 26 лютого, журналіст вказав на "побічний ефект" від резонанскної справи в контексті російської агресії проти нашої країни.

На думку Казанського, якщо інформація про корупцію в сфері ОПК відповідає дійсності, то це компрометує Москву так само, як і Київ.

Журналіст зазначив, що якщо Україні купувала у РФ контрабандні запчастини, то російська сторона, як наслідок, забезпечувала ЗСУ.

У той же час перманентно російська пропаганда таврує українську армію в "геноциді російськомовного населення" тощо.

"Бандерівці бандерівцями, але бізнес понад усе", - написав Казанський.

За його словами, однією рукою Кремль посилає в Україну гібридні війська, іншою - допомагає українським військовим більш ефективно їх винищувати.

"Поки по телеку кричать про хунту і каральну операцію, на українські військові заводи спокійно йдуть запчастини для бронетехніки. Так що, думаю, матеріалу Бігуса порадіють і в ОРДЛО. Їм теж буде весело дізнатися про те, як Росія їх "рятує від фашистів" вже п'ятий рік", - йдеться у публікації.

Також журналіст додав, що і громадянам РФ теж є над чим замислитися: "особливо тим, хто зустрічав з України вантаж-200".

Як РФ "рятує від фашистів" ОРДЛО: відомий журналіст про розкрадання в "оборонці"

Скрін: facebook.com/den.kazansky

У коментарях до повідомлення користувачі мережі також не залишилися байдужі до скандальної історії. Деякі юзери висловлюють думку, що ця історія "спливла" під вибори:

"Так якщо б при поставках запчастин з РФ в десятки разів не завищували ціни і не раскрадался бюджет, цим контрабандистам треба б було виписувати премії та грамоти роздавати. Вкрасти з заводів в Росії або розкурочили зі зброї ворога необхідні для Перемоги України запчастини, хіба це не подвиг. І дивлячись за масштабами в Росії дуже-дуже велика працює агентурна українська мережа";

"Нам комбат навесні 2016 року говорив, що з запчастинами до бехам напряг, тому що їх закуповують у Росії через посередників. Я тоді трохи здивувався такому ступені гібридності цієї війни";

"Без відома Путіна цього бути не могло. Він точно знав, що деталі йдуть. Але був не проти. Він точно так само не проти поставок вугілля, дизеля і скрапленого газу. Як так вийшло? Треба запитати людину, яка від Путіна до Порошенка і назад постійно ганяє";

"Каламутна історія, тобто ФСБ просто дивилася, як в Україну спливають критично важливі запчастини. Ню-ню";

"А як можна заперечувати, що це під вибори?"

Як РФ "рятує від фашистів" ОРДЛО: відомий журналіст про розкрадання в "оборонці"

Скрін коментарів: facebook.com/den.kazansky

Як повідомлялося, раніше відомий журналіст і блогер Денис Казанський розповів, що в Донецьку катастрофічно руйнуються цеху і весь регіон приходить в страшний занепад.

Також ми писали про те, що нещодавно в мережу злили особисті дані бойовиків з терористичного угруповання "ДНР", які зрадили Україну і примкнули до бандформированию на Донбасі. Всього в списках 73 "спецназівця" бойовиків.

Нагадаємо, в мережі показали відео, як у Донецькій області в місті Шахтарськ в житловому кварталі влітку 2014 року бойовики терористичного угруповання "ДНР" ведуть вогонь з мінометів, встановлених на транспорті.