ru ua

Роман Зозуля отримав новий шанс від "Бетіса"

Роман Зозуля отримав новий шанс від "Бетіса" Фото: Роман Зозуля перейшов в іспанський клуб в кінці липня 2016 року (sport.mail.ru)

Український футболіст заявлений на матч третього туру чемпіонату Іспанії проти "Валенсії"

Нападник збірної України з футболу Роман Зозуля знову домігся включення до складу команди іспанського клубу "Бетіс". Він заявлений на матч третього туру чемпіонату Іспанії проти "Валенсії", який відбудеться в неділю, 11 вересня 2016 року. Про це повідомляє 24футбол.

Колишній гравець ФК "Дніпро" став одним з 19-ти гравців, заявлених на виїзний поєдинок "перікітос", хоча до цього йому не вдавалося потрапити в ігровий склад команди.

Зазначимо, що цього літа дніпровський футбольний клуб позбувся майже всіх основних футболістів у зв'язку з накопиченням перед ними боргу по заробітній платі. Сам Зозуля зізнавався, що борг перед ним був реструктуризований на п'ять років, віддавати його повинні частинами щомісяця, однак цього не відбувається.

"Багато хто подав у суди, однак я не хочу, щоб до цього доходило. Не хочу, щоб із-за моїх судів з моєї улюбленої команди знімали очки", - заявив футболіст в інтерв'ю порталу Football.ua.

Як сообшалось, Роман Зозуля забрав соцмережі щирим привітанням військових з Днем розвідника.