ua en ru

В Росії у матері відібрали сімох дітей з-за довжини волосся молодшого сина

В Росії у матері відібрали сімох дітей з-за довжини волосся молодшого сина Фото: Діти (pixabay.com)

Багатодітна мати виховала 20 прийомних дітей

В Росії служба опіки вилучила сімох усиновлених дітей з-за того, що волосся чотирирічної дитини вважала занадто довгим для хлопчика. Про це повідомляє "Новая Газета".

Жительки села Боград, Хакасія, Любов Лицегевич за свої 57 років виховала 21 дитину, 20 з яких усиновила. На момент вилучення в сім'ї залишалося 7 неповнолітніх дітей: двоє дорослих (15 хлопчикові і дівчинці 17) і п'ятеро молодших — від 5 до 9 років.

Виховательці дитячого саду, куди ходив хлопчик, не сподобалося, що волосся однієї дитини занадто довгі.

Комісія у справах неповнолітніх прийшла до висновку, що мати завдає шкоди психологічному здоров'ю хлопчика, і вирішила розглянути питання про припинення опіки над ним. В результаті у жінки забрали сімох неповнолітніх прийомних дітей.

Суд звинувачує багатодітну матір в "заподіянні шкоди особистості підопічних шляхом незабезпечення відповідного зовнішнього вигляду дітей, дотримання ними правил гігієни та навичок самообслуговування".

У свою чергу, Лицегевич заявляє, що в неї виник конфлікт з керівництвом дитсадка після того, як вона не дала гроші на ремонт будівлі.

Свідки зазначають, що в садку хлопчика навмисно вдягли у дівочу одежу, стягнули волосся рожевою стрічкою і сфотографували, щоб підняти питання про гендерну невизначеності дитини.

"Любов Петрівна така, що не буде за очі говорити, а відразу в лоб. Це не до вподоби нашому садку. Вона вимагає своє, перевіряє на кухні в садку, як готують, що. Має на це право. Тому вони в садочку зробили фото з рожевою сумочкою, заплели йому кіски з стрічками", - каже свідок Галина Тисленко.

Рішення питання перенесли на наступне засідання, яке призначено на 22 грудня.

Нагадаємо, що стало відомо, у яких умовах навчаються діти однієї зі шкіл Мар'їнки Донецької області.

За словами волонтера, бойові дії змусили дітей вчитися в класах, де вікна закладені мішками з піском.