ua en ru

Савченко розповіла, що завадило переговорам щодо обміну полоненими

Савченко розповіла, що завадило переговорам щодо обміну полоненими Фото: Надія Савченко

На думку нардепа, людей прив'язали до політичної сцени

Надія Савченко повідомила, що переговори щодо обміну полоненими в Мінську були занадто закритими. Саме це, на її думку, завело ситуацію в глухий кут. Про це Надія розповіла в коментарі виданню "ГОРДОН".

"З-за того, що переговори в Мінську були такими закритими і обережними, а всі наполягали на необхідності дотримуватися обраної Адміністрацією президента державної позиції, ситуація зайшла в глухий кут. Людей прив'язали до політичної сцени. Часто озвучувалося, що Плотницьким і Захарченко маніпулює Росія. Ось вона і маніпулює таким чином, що вони не хочуть показувати присутність російських військових на Донбасі, що вбивають наших людей. Потім вони ще скажуть, як в Криму: мовляв, це були "ввічливі зелені чоловічки", – сказала Савченко.

За словами Савченко, в РФ хочуть провести за списками полонених росіян.

"За списками сепаратистів проводять росіян. Аргументується це тим, що дані росіяни є уродженцями України. Але почекайте, уродженець не означає громадянин. Тобто це громадяни Росії. І, звичайно, Дарина Морозова буде озвучувати ту позицію, яка вигідна Москві, щоб обміняти росіян під виглядом українців. Насправді мінська група повинна була працювати над поділом списку полонених на громадян України і громадян РФ. І, відповідно, потрібно визначити їх категорію обміну, щоб формула була справедливою: українців на українців, а росіян на українців з Росії", – підкреслила нардеп.

Нагадаємо, що Савченко опублікувала відкориговані списки полонених.