ru ua

У мережі показали, як виглядає Воздвиженка з висоти пташиного польоту (відео)

У мережі показали, як виглядає Воздвиженка з висоти пташиного польоту (відео) Фото: Воздвиженка (youtube.com/informator.ua)

В районі живе дуже мало людей

У мережі показали, як виглядає Воздвиженка в Києві з висоти пташиного польоту. Відео було опубліковано на каналі informator.ua в YouTube.

"Мікрорайон Воздвиженка знаходиться в самому серці Подолу, між Пейзажній алеєю, Андріївським узвозом і Замковою горою. Яскраві і лялькові будиночки радують погляди і киян, і гостей столиці", - сказано в підписі до відео.

Відео: Воздвиженка (youtube.com/informator.ua)

Зараз Воздвиженка - це елітний житловий мікрорайон, який зовні схожий на затишний старовинний європейське містечко. Він складається з чотирьох вулиць: Воздвиженській, Кожум'яцькій, Дегтярної і Гончарній.

Перші забудови цього району з'явилися на початку 2000-х років. Всі будівлі тут не вище п'яти поверхів, оскільки в цьому районі не можна зводити висотки.

Раніше в мережі показали, як виглядав Київ 15 років тому.

"Двадцять хвилин і двадцять секунд хтось тремтячими руками знімає дорогу з водійської кабіни трамваю №34, який йде по неіснуючому вже маршруту з Контрактової площі на вулицю Ентузіастів", - зазначив блогер.