ru ua

Синоптики попередили українців про різку зміну погоди

Синоптики попередили українців про різку зміну погоди Ілюстративне фото: pixabay.com

Вже з цієї ночі почнеться потепління

У понеділок, 28 січня, в Україні переважно без опадів з мінливою хмарністю. Цей день буде останнім морозним днем січня. Вже з 29 числа очікується значне потепління.

Опади у вигляді невеликого снігу очікуються на сході нашої країни, а також в Рівненській, Тернопільській, Вінницькій, Житомирській та Сумській областях. Невеликий дощ буде в Одеській та Херсонській областях.

У західних областях країни вдень температура повітря становитиме від -3 до +3 градусів. У ніч на вівторок термометри покажуть від 0 до -5 градусів.

В північних та центральних областях вдень прогнозується від -3 до +2 тепла. У Чернігівській, Полтавській і Сумській областях від -7 до -12 градусів. В ніч з 28 на 29 січня температура повітря становитиме від -4 до +4 градусів, у Сумській області буде від 0 до -10 градусів - морози починають відступати.

У східній частині вдень очікується від -5 до -9 градусів, вночі стовпчики термометрів будуть варіюватися в межах від -11 до -12 градусів. Тут ще ненадовго збережуться морози. Тільки в Луганській області буде від -4 до -5 градусів.

На півдні країни вдень прогнозується від +3 до +5 градусів, у ніч на вівторок очікується від +2 до +5 тепла.

Синоптики попередили українців про різку зміну погоди

Ілюстративне фото: pixabay.com

У Києві 28 січня буде хмарно і холодно - від -6 до -13 морозу, в ніч на вівторок значно потеплішає: синоптики обіцяють від -1 до +2 градусів тепла.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні товщина снігового покрову збільшилася на 12 см.

Також ми повідомляли, що народний синоптик Леонід Горбань передбачив повернення лютих морозів вже з 5 лютого.

До речі, синоптики попередили українців про погану погоду в перший місяць весни.