ru ua

Скільки будемо відпочивати в лютому: всі вихідні

Скільки будемо відпочивати в лютому: всі вихідні Колаж РБК-Україна

У лютому українців чекають чотири міжнародні свята

У лютому додаткових вихідних не очікується, а офіційними вихідними для українців будуть тільки суботи та неділі. Однак свят, які можна відзначити з близькими, в цьому місяці достатньо.

Так, 5 лютого світ відзначає Китайський Новий рік. Традиційно в цей день прийнято приходити в гості з мандаринами, а на стіл для частувань ставити рибу, рис, бобові.

До речі, згідно стародавньому міфу, на початку кожного нового року китайці змушені ховатися від чудовиська по імені Нянь (з китайського "Рік"), який приходить у перший день свята, щоб розорити всі поселення. Щоб захистити свої будинки від цього монстра, китайці заздалегідь прикрашають будинок і готують їсти, щоб задобрити чудовисько.

У лютому українців також очікують чотири міжнародні свята. Крім Дня закоханих, який щорічно відзначається 14 числа і є головним святом місяця, можна також відсвяткувати такі події:

  • 9 лютого - Міжнародний день стоматолога
  • 17 лютого - День спонтанного прояву доброти
  • 20 лютого - Всесвітній день соціальної справедливості
  • 21 лютого - Міжнародний день рідної мови.

Раніше ми публікували любовний гороскоп для знаків Зодіаку на 30 січня. Кажіть своїм коханим про почуття і не чекайте особливого приводу.

До речі, рекомендуємо звернути увагу на правила поведінки, якими не варто нехтувати під час коридору затемнень в січні.

Читайте також хто зі знаків зодіаку "приречений" стати знаменитим.