ru ua

Смерть зірки "Операції И": стали відомі подробиці

Смерть зірки "Операції И": стали відомі подробиці Фото: Швидка допомога (wikipedia.org)

За роки свого життя актриса зіграла у понад 200 фільмах

На днях померла 86-річна російська актриса Валентина Березуцька, яка більшості була відома за роллю у фільмі "Операція И". Причина смерті - раптова зупинка серця. Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

Стало відомо, що в останні роки свого життя актрисі допомагала доглядальниця. Саме вона знайшла Березуцьку в її квартирі, коли актрисі стало погано, їй не вистачало повітря і вона почала задихатися.

Доглядальниця викликала швидку допомогу, але через дві години після реанімаційних дій медиків актриса померла.

Смерть зірки "Операції И": стали відомі подробиці

Фото: (youtube.com/TVCenter)

Валентина Березуцька зіграла у понад 200 фільмах. Варто зазначити, що популярність актрисі принесли ролі в таких фільмах, як "Операція И", "Вічний поклик", "Покровські ворота", "Любити по-російськи", "Летять журавлі" та інші. Вона також знімалася у фільмах "Денний дозор", "ДМБ" та "Антикілер".

Серед відомих акторів, хто знімався у фільмі "Операція И", залишилася 73-річна актриса Наталя Селезньова.

У 1992 році Березуцька отримала звання Заслуженої артистки Росії. У 2004 році стала лауреатом премії "Ніка" в номінації "Краща головна жіноча роль" за роль у фільмі "Старухи".

Свою першу роль Березуцька отримала в 1954 році, тоді ще студенткою вона знялася у фільмі "Про це забувати не можна". Остання її роль – фільм "Роман з кокаїном", який вийшов на екрани в 2013 році.

Нагадаємо, що 1 лютого помер легендарний телеведучий і диктор Центрального телебачення СРСР Євген Суслов, йому був 81 рік.

Раніше повідомлялося, що помер відомий український спортивний коментатор Сергій Дерепа, якому було всього 63 роки.