Радянська чемпіонка змушена продавати медалі, щоб вижити

Радянська чемпіонка змушена продавати медалі, щоб вижити
Фото: Ольга Корбут

Колекціонери чекали продажу цих нагород 40 років

Чотириразова олімпійська чемпіонка Ольга Корбут особисто виставила на аукціон свою обширну колекцію нагород і значків, серед яких п'ять олімпійських медалей з Мюнхена–1972 і Монреаля–1976, гімнастичний купальник, який вона одягала під час виступу в Лондоні в 1973 році, і значок майстра спорту СРСР, вручений гімнастці Міністерством спорту УРСР в 1970 році. Про це повідомляє "Білорусь Сьогодні".

Справа в тому, що життя спортсменки склалася дуже сумно. У США вона вирушила в 1991 році разом з чоловіком, солістом ансамблю "Песняры Леонідом Борткевичем, і сином Річардом. У 2000 році подружжя розлучилося: музикант повернувся до Білорусі, знову одружився і продовжує виступати донині. А Ольга вирішила залишитися в Америці і отримала той самий паспорт громадянки США, який тепер продає на аукціоні. Після завершення спортивної кар'єри, її життя пішла під ухил. У 2000 році Ольга потрапила в США на крадіжці продуктів в супермаркеті. Через пару місяців у в'язницю потрапив і залишився в Америці разом з матір'ю син Річард, заарештований за виготовлення фальшивих грошей.

altФото: Лоти, виставлені на аукціон

Як раніше повідомлялося, український дипломат "потроллил" росіян нацистської медаллю.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся