ua en ru

Стало відомо про ще одного нашого героя в Єгипті

Стало відомо про ще одного нашого героя в Єгипті Фото: Юрій Білецький (facebook.com/DSNSKyiv)

Двоє наших співгромадян врятували відпочиваючих на популярному курорті

Двоє українців, що відпочивали в Єгипті, врятували десятки туристів від акули.

Раніше Styler писав про те, що одним з героїв виявився підприємець з Ужгорода. Тепер стало відомо і ім'я другого українця-героя. Як повідомили прес-службі Головного управління ДСНС України в Києві, ним виявився начальник частини пожежно-рятувальних робіт на водних об'єктах Юрій Білецький.

"Перебуваючи у літній відпустці разом зі своєю родиною в місті Марса-ель-Алам, що в Єгипті, Юрій організував евакуацію людей з води під час нападу акули на 20-річну дівчину... Перебуваючи на пляжі, він почув крики на допомогу і отримав інформацію, що у воді знаходиться акула, яка вже напала на дівчину. Наш герой, оперативно оцінивши обстановку, зрозумів, що місцеві рятувальники не приймають ніяких масштабних дій з евакуації людей з води, тому Юрій скористався можливістю евакуації людей з допомогою рятувальних човнів", - розповіли в ДСНС.

Стало відомо про ще одного нашого героя в Єгипті

Скріншот поста (facebook.com/DSNSKyiv)

Додамо, що за словами очевидців, в ситуації зі спасінням туристів Юрій "зреагував швидше за всіх".

"Думаю, це йому треба сказати спасибі за те, що жертв більше не було. Хлопець скомандував рятувальникам, щоб переставали свистіти, а хапали човни і діставали всіх, хто там ще плавав", - зазначив один з відпочиваючих в коментарі виданню Turprofi.com.ua.

Стало відомо про ще одного нашого героя в Єгипті

Фото: Юрій Білецький з дружиною (facebook.com/DSNSKyiv)

До речі, українець тріумфував на міжнародній конференції розробників ігор в США.