ua en ru

Стало відомо, як живе донька 12-річної породілля з Львівської області

Стало відомо, як живе донька 12-річної породілля з Львівської області Кадр з відео (Інтер)

Матір дівчини розповіла про умови, в яких живе велика сім'я

Стало відомо, в яких умовах проживає донька 12-річної породіллі з Львівської області Тетяни Лучишин. Про це виданню kp.ua розповіла багатодітна матір Тетяни - Анна Лучишин.

Дівчинку назвали Діана-Марія. Дитина проживає в досить складних умовах разом з мамою, її братами і сестрами.

Сім'я живе удев'ятьох в одній кімнаті і кухні, переобладнаній під спальню. Кухню вони зробили в коридорчику. Площа квартири становить близько 40 квадратних метрів. В квартирі прописані 14 осіб. Багатодітна Анна мріє отримати нове житло.

"У нас навіть колиску для Діанки нікуди поставити, та що там - ступити ніде. Діанка спить у колисці Вікторії, моєї молодшої дочки, а Віка вже з нами у ліжку. Нехай би без ремонту квартиру або будиночок виділили - я все сама зроблю, організую. У черзі стою вже шостий рік, але вона не рухається ні на сходинку", - розповіла Анна Лучишин.

За словами жінки, квартира досі оформлена на її померлу матір. Щоб переоформити житло, потрібна згода всіх 14 прописаних тут осіб, але кожен хоче отримати свою частину.

Нагадаємо, 17 вересня 12-річна школярка Тетяна Лучишин із Борислава Львівської області стала матір’ю. Вона народила здорову дівчинку в одному з пологових будинків Львова.

Раніше повідомлялося, що головний лікар розповіла про малюка 12-річної породіллі з Львівської області.

Щоб пологи пройшли вдало, школярці провели кесарів розтин. До Львова 12-річну породіллю привезли за три дні до пологів, які львівські медики провели 17 вересня.

Дівчинка 2,5 кг і зростом 48 см народилася з ознаками незрілості, а тому її перевели в Львівський обласний неонатальний центр Львівської обласної клінічної лікарні для ретельного обстеження та лікування. Дитина народилася недоношеною, у 35 тижнів, але відхилень у розвитку немає.