ua en ru

Прихильник терористів просить присвоїти Гіві звання Героя України

Прихильник терористів просить присвоїти Гіві звання Героя України Фото: Бойовик Гіві

Про свої наміри розмістити відповідну петицію про це чоловік заявив у соціальній мережі

Олексій Журавко, підтримує бойовиків "ЛДНР" хоче, щоб терористові Михайлу Толстих по кличці Гіві присвоїли звання Героя України. Чоловік намагався розмістити відповідну петицію на сайті президента України Петра Порошенка. Про це він написав на своїй сторінці у "ВКонтакте".

altФото: Скріншот поста

"Можливо, це звучить контр інтуїтивно, але якщо замислитися, то "сепаратисти" і "терористи" – це майданні вовкулаки, які захопили владу в Києві і напиваються кров'ю і горем українського народу! А хлопці, які воюють на боці "народних республік", як раз взяли в руки зброю, щоб захистити від вбивць жінок, дітей і старих Донбасу – громадян України", - написав Журавко в пості

altФото: Скріншот "петиції"

"Уродженець України, Михайло Товстих завжди був патріотом свого краю. Коли в 2014 році, на його землю прийшли озброєні люди ззовні, з чужою для українського Донбасу людиноненависницькою ідеологією, Толстих взяв у руки зброю, щоб захищати свій край. Толстих бився за жінок, старих і дітей Донбасу – громадян України – проти озброєних найманців, посланих на український Донбас на гроші іноземних держав і олігархів – поплічників Януковича", - йдеться в тексті петиції.

Раніше розповідь про загибель "ЛНРовца" розсмішив мережа.