"Я - не бомж": Тимошенко розповіла, на які гроші живе

Тимошенко розповіла, на які гроші живе
Фото: Юлія Тимошенко

Політик зазначила, що вже давно не займається ніяким бізнесом

Чоловік Юлії Тимошенко веде підприємницьку діяльність за кордоном, а сама лідер парламентської фракції "Батьківщина" не займається бізнесом вже 20 років. Про це вона розповіла в інтерв'ю ТСН.

"І в Чехії, і в Канаді. У нього є дуже хороші бізнес-партнери і я рада, що все це відбувається далеко від України. Він вже не займається ніяким підприємництвом в Україні, тому що я не хочу, щоб моя політична діяльність хоч якось була пов'язана з підприємницькою діяльністю мого чоловіка. Вважаю це конфліктом інтересів. Я вже дуже давно попросила свого чоловіка все перевезти за кордон, він так і зробив. І сьогодні в Україні він не має ніякого бізнесу, і я від цього щаслива", - підкреслила Тимошенко.

"По суті [у мене] вже 20 років немає ніякого бізнесу, абсолютно. І, повірте, якщо б був якийсь мінімальний прихований від суспільства бізнес, перший хто б його знайшов - це Янукович! Він всіх пошукових собак направив шукати мій бізнес і мої гроші. На це були кинуті мільйони. Проаналізували моє життя на посаді прем'єра і не прем'єра. І нічого не знайшли", - додала політик.

За словами Тимошенко, після оприлюднення її декларації з'явився міф, ніби в неї нічого немає.

"Після заповнення мною електронної декларації, почали розганяти міф, що вона така бідна і у неї нічого немає. Це не так! Тому сукупно у декларації – 13 млн грн. Це дуже великий об'єм грошей, для того щоб нормально жити і забезпечувати сім'ю в Україні. І коли кажуть, подивіться - вона бомж! Це перше сказав Ющенко. Ну, президенти до мене так ставляться. Так ось! Я - далеко не бомж!" – заявила Юлія Тимошенко.

Раніше Гончаренко розповів, звідки взявся $1 млн в його декларації за 2010 рік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся