ru ua

Вбивця тварин і ґвалтівник-педофіл: що відомо про власника "зоопарку смерті"

Вбивця тварин і ґвалтівник-педофіл: що відомо про власника "зоопарку смерті" Колаж РБК-Україна

Чоловік намагався покинути місто, щоб уникнути покарання

Ігор Падалко, відомий своїм приватним зоопарком, який називають "зоопарком смерті", багато років ґвалтував своїх прийомних дітей. Красноармійський суд Покровська 31 січня обрав йому запобіжний захід. Про це повідомляє ІА "Вчасно".

"Любитель тварин" підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 ст. 153 КК України "сексуальне насильство щодо неповнолітньої особи".

Він перебуватиме під вартою протягом наступних 60 днів - до 31 березня 2019 року включно.

Також відомо, що після відкриття кримінальної справи щодо нього, чоловік намагався втекти з міста.

Вбивця тварин і ґвалтівник-педофіл: що відомо про власника "зоопарку смерті"

Ігор Падалко з дітьми (фото: facebook.com)

Під опікою Падалко перебували четверо дітей 2001, 2004, 2005 і 2006 років народження. Про вчинення насильницьких дій стосовно них стало відомо, коли їх забрали співробітники Краматорського Центру соціально-психологічної реабілітації.

Попередньо встановлено, що дії по розбещенню дітей він здійснював, починаючи з 2014 року. Всього в сім'ї Падалко та його дружини раніше виховувалися 14 дітей.

Раніше він відмовився давати будь-які коментарі і назвав висунуті звинувачення "нісенітницею".

Ігор Падалко у своєму приватному звіринці довгий час тримав львів, ведмедів, собак та інших тварин в жахливих умовах - тварини гинули від виснаження.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що під Черкасами впіймали серійного ґвалтівника - його затримали відразу ж після невдалої спроби згвалтування.

Також ми писали, що у Білій Церкві ревнивий співмешканець п'ять годин вибивав з улюбленої зізнання у зраді.

До речі, ґвалтівник дівчини-провізора з аптеки у Харкові напередодні скоєння злочину позичив у матері 10 тисяч гривень. Він мріяв влаштуватися на роботу і почати нове життя.