ru ua

В УГКЦ розповіли, коли і як відбудеться прощання з Любомиром Гузаром

В УГКЦ розповіли, коли і як відбудеться прощання з Любомиром Гузаром Фото: Любомир Гузар (news.ugcc.ua)

Блаженнішого Любомира Гузара поховають у патріаршому соборі Воскресіння Христового, в його крипті

В УГКЦ розповіли, як пройде церемонія прощання з архієпископом-емиритом УГКЦ Блаженнішим Любомиром Гузаром, який помер після важкої хвороби 31 травня. Про це повідомляє "Еспресо TV".

У четвер, 1 червня, похоронний кортеж прибуде до архикатедрального собору Святого Юра у Львові близько 19:00.

2 червня о 10:00 у соборі Святого Юра буде проходити Заупокійна Архиєрейська Літургія. Також у Львові 3 червня о 9:00 відслужать Заупокійну Архиєрейську Літургію, відбудеться похоронна процесія вулицями міста і панахида. Собор у Львові буде відкритий цілодобово для бажаючих попрощатися.

"Траурний кортеж вирушає до Львова, де він народився і живе його сім'я, де 21 січня 2001 він зійшов на престол Києво-Галицьких Верховних архієпископів і очолив нашу церкву. Львів'яни і всі люди доброї волі зможуть попрощатися з Блаженнішим Любомиром у п'ятницю і суботу, 2-3 червня", - розповів глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав.

У неділю, 4 червня, тіло Любомира Гузара прибуде в патріарший собор Воскресіння Христового. О 7:30 ранку розпочнеться Божественна літургія. Кияни та гості міста зможуть попрощатися з Любомиром протягом неділі та понеділка вранці.

"В понеділок о 11:00 відбудеться скорботна літургія з чином поховання. Блаженніший Любомир буде похований у патріаршому соборі Воскресіння Христового, в його крипті", - повідомив священик.

Нагадаємо, что у соцмережах сумують про смерть Любомира Гузара.