Україна та Білорусь обійшли Росію в рейтингу за якістю життя

Україна та Білорусь обійшли Росію в рейтингу за якістю життя
Фото: Москва

Росія посіла 61 місце в рейтингу Numbeo

Російську Федерацію в рейтингу Numbeo за якістю життя обійшли Білорусь, Індія, Пакистан, Єгипет і Україна. Відповідний рейтинг створила онлайн-база даних про умови та рівень життя в світі Numbeо.

З 200 можливих балів, Росія набрала 85,93, опинившись на 61 місці. Білорусь зайняла 46-е місце, набравши 119,23 бали, Україна посіла 59 місце з 87,49 балами.

Згідно з даними рейтингу Numbeо, більшість країн світу випереджають РФ розвинутою економікою, зокрема Індія (51 місце), Бразилія (53 місце) і Китай (57 місце).

Журнал Forbes, проаналізувавши позицію Росії в рейтингу Numbeо, зазначив, що одими з основних чинників, що зіграли роль при визначенні місця РФ, стали погода, затори на столичних дорогах, високі ціни на житло у великих містах та екологічне середовище.

У Forbes також порівняли якість життя в Росії та в США, які зайняли 7 позицію в рейтингу.

Згідно з даними Numbeo, рівень забруднення повітря в РФ майже в двічі вищий, ніж у США. Кліматичні умови гірші в п'ять разів. Система охорони здоров'я в США на 12 пунктів випереджає російську. А купівельна спроможність американців перевершує російську більш ніж в два рази.

Також наголошується, що рівень безпеки в Росії дещо вищий, ніж у США (53,81 бала проти 51,69), а вартість життя - значно нижча (42,01 бала проти 75,42).

До речі, Україна опинилася на 24 місці в рейтингу найбільш доступних для проживання країн.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся