ru ua

В Україні випав перший сніг: яскраві фото і відео

В Україні випав перший сніг: яскраві фото і відео Фото: Перший сніг в Україні (strana.ua)

Холодний циклон приніс в Україну різке похолодання. Перший сніг 13 жовтня пішов відразу в декількох регіонах країни

Балканський циклон продовжує накривати територію України. У багатьох областях сильні дощі зміняться 13 жовтня мокрим снігом.

Вінницю замітає

Перший сніг випав вночі 13 жовтня у Вінниці. Проте вже завтра синоптики прогнозують у Вінницькій області сонце, тому білий сніговий покрив недовго протримається на дорогах міста.

В Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відео

Фото: Перший сніг у Вінниці (facebook)

В середині осені у жителів Вінницької області вже "різдвяний настрій". Ще зелені дерева закутані білим снігом Користувачі Facebook пов'язують появу снігу з прикметою свята Покрова Богородиці, яке відзначатимуть 14 жовтня.

Перший сніг в Черкасах

З першим снігом вітають жителів Черкас в співтоваристві соцмережі "Вконтакте". Користувачі викладають свої фото припорошених снігом дворів.

В Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відео
Фото: Сніг 13 жовтня в Черкасах (vk.com)

Рання зима на сході України

13 жовтня першим снігом припорошило і Донбас. Фото засніженого поля на своїй сторінці Facebook опублікував Василь Будік

Трасу Одеса - Київ теж замело

Вранці 13 жовтня по трасі Київ - Одеса водіїв очікував сюрприз у вигляді засніженої дороги. Про це повідомив журналіст Олексій Синілов Facebook, додавши відповідне фото:

В Україні випав перший сніг: яскраві фото і відео

Жовтневий сніг пішов в Умані

Мокрий сніг з дощем зі своїх вікон наблюдаюлі з ранку 13 жовтня і жителі Умані.

Біліють поля і під Білою Церквою. Фото-докази засніжених просторів розміщують користувачі Facebook.

А под Белой Церковью снег идет. С суровым бабьим летом вас, друзья!

Опубліковано Masha Nuzhnaya 13 жовтня 2016 р.

Мокрий сніг в Білій Церкві, долітаючи до землі, відразу тане.

Засніжені Карпати

Перший сніг в Україні випав ще 5 жовтня на заході, як і прогнозували синоптики - там замело Карпати.

Станом на 13 жовтня, Карпати продовжує засипати снігом. Товщина снігового покриву в горах вже досягає майже півметра. Туристів попереджають про небезпеку сходження лавин і не рекомендують підніматися в гори.

Фото засніженої гори Піп Іван Чорногірський на кордоні Івано-Франківської та Закарпатської областей:

В Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відео

Фото: Справжня зима в Карпатах (press-centr.com)

Осіння негода в Україні: перший сніг випав ще 5 жовтня

"Бабине літо" недовго радувало українців теплом в жовтні. На зміну ясним сонячним дням прийшли справжні осінні холоди. А в західному регіоні країни погода вранці 5 жовтня було більше схожа на зимову. Сильний дощ вночі перейшов в мокрий сніг, утворивши білий покрив на дорогах

Перший сніг в Україні 2016, фото якого виклали в мережу жителі Івано-Франківської області, прийшов разом з холодним циклоном з Європи.

В Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відеоВ Україні випав перший сніг: яскраві фото і відео

Фото: Жовтневий перший сніг в Україні в Карпатах (zak.depo.ua)

Сніг в Україні 5 жовтня: відео снігопаду на заході

Перший сніг покрив схили Карпат на гірсько-лижному курорті "Буковель".

Температурні рекорди осені

Перший сніг в Україні в минулому році, випав також на заході країни, але трохи пізніше - 11 жовтня. А в 2013-му сніг лежав у Карпатах вже в кінці вересня. Осінь того року була аномальною за низьких температур і за кількістю опадів, починаючи з 1901-го.

В Україні перший сніг випав у жовтні

Фото: В Україні перший сніг випав у жовтні (ukranews.com)

найхолодніша жовтня середньодобова температура склала +4,3 градуси за Цельсієм. Цей температурний мінімум був зафіксований в Україні в 1920 році.