ru ua

Українка завоювала титул на конкурсі купальників "Міс Земля 2017"

Українка завоювала титул на конкурсі купальників "Міс Земля 2017" Фото: Діана Мироненко (facebook/Діана Мироненко)

Дівчина представлятиме Україну на конкурсі

Українка Діана Мироненко, яка у вересні виграла конкурс "Міс Україна Земля -2017", отримала ще один титул. Про це повідомляє фан-клуб красуні в соціальній мережі Instagram.

alt

Скріншот поста (instagram.com/diana.mironenko_fanclub)

23-річна одеситка Діана Мироненко завоювала бронзу на конкурсі купальників "Міс Земля-2017", який проходить на Філіппінах.

В цій номінації українку обійшли лише дві претендентки: представниця В'єтнаму, яка зайняла перше місце і представниця США, яка завоювала друге місце.

Діана Мироненко буде представляти Україну на конкурсі "Міс Земля -2017", який відбудеться на початку листопада на Філіппінах.

alt

Фото: Діана Мироненко (instagram.com/indiana.diana)

"Міс Земля" — один з конкурсів краси у світі такий самий, як і "Міс Всесвіт", "Міс Світу" і "Міс Інтернешнл". Проводиться під егідою ООН. Ідея конкурсу – привернення уваги до гуманітарних проблем сучасності, захист навколишнього середовища, охорона живої природи. Всі учасниці представляють свої проекти для поліпшення екологічної обстановки як на глобальному, так і на регіональному рівні. Переможниця також стає представницею ООН у питаннях розвитку Програм щодо збереження середовища існування людини на планеті.

До речі, названо ім'я переможниці "Міс Україна -2017".