Український боксер став чемпіоном світу, побивши росіянина

Український боксер став чемпіоном світу, побивши росіянина Фото: Любченко на п'єдесталі (scu.org.ua)

На світовій першості з муай-тай, яке завершилося у Швеції, Україна здобула вісім медалей

Українець Ігор Любченко завоював золоту медаль на чемпіонаті світу з тайського боксу (муай-тай), який пройшов у шведському містечку Йонкопинг.

Як повідомляє прес-служба спортивного комітету України, у фіналі категорії наш боєць переміг росіянина Володимира Кузьміна. Поєдинок у ваговій категорії 63,5 кг проходив при повній перевазі полтавця. Любченко впевнено переміг у всіх трьох раундах, відпрацювавши весь поєдинок першим номером і тримаючи суперника на відстані.

Другу золоту медаль в скарбничку нашої збірної поклав Олег Приймачов в категорії до 91 кг У фіналі українець подолав опір білоруса Дениса Ганчаронка.

Крім того, віце-чемпіонами світу стали троє представників України. "Срібло" завоювали Костянтин Тришин (57 кг), Михайло Василиогло (60 кг) і Цотне Рогава (91 кг). "Бронза" в активі Євгена Склярова (51 кг) та Анатолія Суханова (81 кг)

Також одну медаль на змаганнях у Швеції завоювала українка Ірина Чернова. В категорії 60 кг наша співвітчизниця здобула "срібло".

До речі, гімнастка з Криму виграла для України "золото" і "срібло" на Кубку світу.

Раніше українка стала найкращою на турнірі "Московська шабля".