ru ua

Померла популярна актриса з легендарної комедії "Операція И"

Померла популярна актриса з легендарної комедії "Операція И" Фото: (wikimedia.org)

Актриса померла внаслідок зупинки серця

У віці 86 років померла російська актриса Валентина Березуцька, яка прославилася роллю в фільмі "Операція И". Причиною смерті стала зупинка серця. Про це інформує РозЗМІ.

За роки кар'єри актриса зіграла епізодичні ролі і ролі другого плану в багатьох кінокартинах. Крім фільму "Пригоди Шуріка" вона прославилася ролями у "ДМБ", "Антикілер" та "Денний дозор".

Померла популярна актриса з легендарної комедії "Операція И"Фото: (youtube.com/TVCenter)

Був момент, коли в одному зі своїх інтерв'ю Березуцька зізналася, як складно їй давалися спочатку любовні сцени - не вміла зображати любов, так і на початку кар'єри реального особистого досвіду у зовсім юної дівчини не було зовсім. Тому найчастіше їй діставалися ролі тіток або дівчаток-простачок.

Померла популярна актриса з легендарної комедії "Операція И"Скріншот: хф Діти Дон Кіхота

За все своє життя вона знялася приблизно у 150 різних ролях, а також активно брала участь у телепрограмах і документальних передачах. Першою кінороботою для актриси стала роль студентки у фільмі 1954 року "Про це забувати не можна". Востаннє Березуцька з'явилася перед камерою у фільмі "Роман з кокаїном", який вийшов на екрани в 2013 році.

Нагадаємо, в Києві в лікарні помер відомий український журналіст Микола Бабич. Колеги підозрюють недбалість лікаря.

Як повідомлялося, 21 січня у віці 77 років після важкої хвороби помер відомий український поет і критик Роман Кудлик.

Також ми писали, що 8 грудня 2018 року в лікарні "Хоспіс" у Львові від інсульту у віці 77 років помер відомий львівський журналіст Борис Козловський.