ru ua

"У мені немає нічого російського": Кристал Костов відрікся від російських коренів

"У мені немає нічого російського": Кристал Костов відрікся від російських коренів Фото: Крістіан Костов (eurovision.ua/2017)

Учасник Євробачення від Болгарії заявив, що збирається подорожувати по світу

Наймолодший учасник Євробачення 2017, 17-річний Крістіан Костов поспішив відхреститися від російських коренів, йдеться в "Світського життя".

Як відомо, співак був учасником російського проекту "Голос", навчається в Москві, а в недавньому інтерв'ю заявив, що в разі перемоги на Євробаченні розіб'є головний приз – кришталевий мікрофон, на Червоній площі в Москві.

"Мій тато болгарин, в мені немає нічого російського: мама у мене з Казахстану. Я ходячий celebrate divercity (слоган Євробачення 2017, "шануємо різноманітність"), я не збираюся залишатися на одному місці, хочу подорожувати по світу. Останні два роки я живу в Болгарії, зараз їду в Америку, ми подорожували всією сім'єю, напевно, я вдома там, де моя сім'я", — сказав Костов.

Відео: Інтерв'ю Крістана Костова (svitske.1plus1.ua)

Хлопець додав, що навіть не пам'ятає, як будучи дитиною в складі групи "Непоседи" відкривав Євробачення в Москві.

"Я нічого не пам'ятаю, навіть забув, що ми відкривали Євробачення, і вчора вночі мама показала відео. Питає: "Ти пам'ятаєш це?" Я бачу себе, а взагалі забув про це. Я дуже радий бути в Києві, вперше в Україні. Чудове місто і люди. Спасибі, що тепло приймаєте", — прокоментував виконавець.

Крім того, ведучі Євробачення розповіли про долю їхніх костюмів за майже мільйон гривень.