ru ua

Війна буде довгою: нова розшифровка пророкувань Нострадамуса

Війна буде довгою: нова розшифровка пророкувань Нострадамуса Колаж РБК-Україна

У нових тлумаченнях з'явився несподіваний сюрприз для людства

Історики вирішили ще раз провести розшифровку пророкувань великого пророка Нострадамуса і відкрили нове значення його слів про Третю світову війну. Про це повідомляє Pressreader з посиланням на видання The Sun.

У катренах Нострадамуса, які були розшифровані раніше, зазначалося, що в 2019 році в світі почнеться масштабна війна, яка буде викликана терористичними атаками радикальних ісламськими угрупованнями.

"Велика війна почнеться у Франції, але потім буде атакована і вся Європа, вона буде довгою і страшною для всіх", - так звучало попередження Нострадамуса.

Згідно з його пророцтвом, війна повинна була бути довгою і тягнуться впродовж 27 років. Хоча в тексті була поправка про те, що протистояння може закінчитися у 2025 році.

"З попелу руйнування світ відродиться, але не багатьом він сподобається", - було сказано в останній строфі передбачення.

Проте французькі історики вирішили перевірити переклад пророкувань Нострадамуса і дали новий більш точний переклад і тлумачення його слів.

Вони прийшли до висновку, що глобальної війни в країнах Європи не буде, а ісламські радикальні угрупування будуть ворогувати тільки на території Близького Сходу. Однак у світі буде деяку напруга між великими наддержавами, такими як США і Китай. Вони будуть конфліктувати, але до повномасштабних військових дій не дійде.

З'явилися і нові дані, які раніше були не витлумачені. Завдяки постійному спілкуванню, лідери різних країн досягнуть згоди в галузі екології і почнуть озеленення Землі.

А завдяки технологічним інноваціям збільшиться тривалість життя і будуть знищені самі небезпечні хвороби. А ось людство чекає сюрприз – вони навчаться спілкуватися з тваринами.

У новому трактуванні істориків 2019 рік буде не таким жахливим і страшним, а Третя світова війна не почнеться.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що мольфарка передбачила долю України в 2019 році.

А також розповідали про те, що Ванга і Нострадамус передбачили для України на 2019 рік.