ua en ru

"Ви з розумними або з красивими": український журналіст яскраво осадив пропагандистів Кремля на росТБ

"Ви з розумними або з красивими": український журналіст яскраво осадив пропагандистів Кремля на росТБ Фото: Роман Цимбалюк (facebook.com/RomanTsymbaliuk)

Провідні в звичній манері висміювали можливу підтримку Україною армії США

Український журналіст Роман Цимбалюк поставив на місце пропагандистів Кремля на росТБ. В ефірі передачі "60 хвилин" на телеканалі "Росія 1" він порадив їм визначитися у своїх позиціях.

"Я вас дуже уважно послухав і зрозумів, що треба терміново створити криву російського страху, тому що ця величина непостійна", - сказав Цимбалюк.

"В 2014 році в лютому, коли ви вирішили анексувати український Крим і відправили туди "зелених чоловічків", а потім ваш президент пишався тим, що це російська армія, ви чомусь всі боялися, що там спливуть Натовські підводні човни і взагалі будуть Натовські кораблі. А зараз ось пан Косачев каже, що не треба боятися, у вас, виявляється, все і так нормально, ядерна зброя не заіржавіла і так далі. Ви тоді визначтеся, ви з розумними або з красивими? Тому що виходить якось дивно", — додав журналіст.

Цимбалюк порадив російським пропагандистам не переживати із-за того, що Україні може не вистачити ресурсів для надання підтримки армії США.

"Не хвилюйтеся, у нас все вистачить. Ми заправимо і "Абрамси", і американські військові літаки. До 20 лютого 2014 року відповідь, швидше за все, була би "ні". Зараз ситуація змінилася", — сказав він.

Відео: Ефір програми "60 хвилин" (youtube.com/60 хвилин)

Російські ведучі почали уїдливо висловлюватися з приводу влади в Україні.

"У нас президент, на відміну від вас, не бог, він може обмовитися. А у вас завдання таке – баламутити з приводу українських правителів", - зазначив Цимбалюк і нагадав, як Лавров назвав "ЛНР" Лаоською демократичною республікою.

"І шкода, що американці такі нерішучі, тому що треба було ракету, націлену на Москву, поставити прямо на Хрещатику", — звершил свій виступ він.

Раніше українського журналіста спробували вивести з себе на російському радіо.