ua ru

Вище людського росту: в Прип'яті рибалка зловив сома-гіганта вагою 80 кілограмів

Вище людського росту: в Прип'яті рибалка зловив сома-гіганта вагою 80 кілограмів Фото: Гігантський сом (people.onliner.by)

Величезний улов виявився рекордним, його довжина 2, 39 метра, а вага - 80 кг

Бізнесмен з Мінська в Прип'яті зловив гігантського сома вагою 80 кілограмів.

Риболовля на годину перетворилася у війну, але мета себе виправдала, повідомляє Onliner.

У Ігоря і його дружини невеликий бізнес. Так що чоловік господар свого часу. Рибалку він вважає найкращим відпочинком у всесвіті. У середині жовтня чоловікові і вдалося виловити такого велетня.

Вище людського росту: в Прип'яті рибалка зловив сома-гіганта вагою 80 кілограмівФото: Ігор зі своїм величезним уловом (people.onliner.by)

"Цей сом важить 80 кг. В довжину — 2,39 м. Не знаю, наскільки він рекордний. Але нічого більше я в Білорусі не "нагуглил". Та й в принципі у нас такі зустрічаються досить рідко. А сталося все так. Був дуже повільний прохід посередині русла. Ловив на воблера. Поклевка пішла така тупа, типу зачепа. Ну і почалося.Коли потягли його, отетеріли, звичайно. Вдвох ледве витягли. То він вибухне і размотает всю котушку, то дасть підтягнути. Здавалося б, ось-ось він вже здасться — але розмотування знову спрацьовує. Війна війною, а не рибалка. Довелося трохи мотором посувати. Він же вагою з човна. У підсумку хвилині на 40-й сом все ж ослаб. Витягли його на мілину і там вже руками взяли. Ледве впоралися", - розповів рибак.

Як раніше повідомлялося, в Україні з 1 листопада обмежений вилов риби.