ru ua

"Я на війні, а моя дитина без батька": в мережі розповіли про трагічно загиблого АТОшника

"Я на війні, а моя дитина без батька": в мережі розповіли про трагічно загиблого АТОшника Фото: Військовий загинув в зоні АТО (flickr.com/7armyjmtc)

У військового залишилися три дочки

У зоні АТО біля селища Піски Донецької області загинув стрілок 34-го батальйону ЗСУ Геннадій Вегера з позивним "Зелений". Про це розповів журналіст Михайло Ухман на "112 Україна".

"Геннадій Петрович Вегера народився 19 травня 1980 року в Хмельницькій області, селі Курилівка. Навчався в Полтаві. В 1998-2000 роках служив в 3 полку спецназу в Криму, а потім на шість років пішов в спеціальний підрозділ воєнізованої охорони. Коли почалася війна на Донбасі, Гена пішов на фронт. Дружина була проти, спалила всі документи. Гена через друзів відновив їх і все-таки пішов на Донбас. Спочатку це був батальйон "Батьківщина", а потім 34 батальйон 57 бригади ЗСУ", - написав він.

"Зелений" побував у всіх гарячих точках Донбасу і кілька разів був поранений.

"Я на війні, а моя дитина без батька": в мережі розповіли про трагічно загиблого АТОшника

Фото: Геннадій Вегера (112.ua)

"Особливо важко дався мені перший Новий рік і взагалі перші місяці на передовій. Не міг дзвонити додому часто, були важкі бої. Не було можливості. А в першу новорічну ніч на фронті думав, що збожеволію. Тільки далеко за північ почув голоси своїх рідних. Плакав, чесно скажу. у мене три дочки, люблю їх. Пам'ятаю, як на перше вересня молодша дочка пішла в перший клас. У мене тоді був божевільний бій. Після бою набрав дочку, вона взяла телефон, і ми разом провели півтори години на урочистій лінійці. Півтори години слухав виступ дітей. І знову плакав. Стало шкода, що я на війні, а моя дитина сама, без батька", - говорив солдат.

Найважчим для Геннадія стала втрата друзів.

"Найприкріше, коли втрачаєш своїх друзів. До всього звикаєш. Не можеш звикнути тільки до смерті побратимів... Пам'ятаю, як ми пішли ставити протитанкові міни. В одній групі" Киргиз "і" Синиця ", в інший я з побратимом. Ми йшли на відстані десяти метрів один від одного. Нас розділяв пагорб. Всюди була велика трава. і хлопці не побачили заховану там міну. ​​Нас не зачепило, пагорб захистив, просто вибуховою хвилею відкинуло назад. Однак "Киргиз" і "Синиця" загинули на місці . до цього часу ці моменти перед очима. І "Панда"... Три кульових в шию. подзвонив чники перебитий. Він загинув недалеко від мене. Юрка, позивний "Малюк"... "Птах", снайпер влучив у голову", - наводить журналіст слова загиблого.

Нагадаємо, в зоні АТО загинув житель Чернівецької області.