ru ua

Загадкова смерть 6-місячної дівчинки в Ізмаїлі: спливли несподівані подробиці

Загадкова смерть 6-місячної дівчинки в Ізмаїлі: спливли несподівані подробиці Колаж РБК-Україна

Батьки звинувачують лікаря у недбалості

У жовтні 2018 року в Ізмаїлі 6-місячна дівчинка не прокинулася після денного сну. За фактом смерті було розпочато кримінальну справу про вбивство, а також проводилося розслідування, під час якого розкрилися цікаві факти. Про це повідомляє Бессарабія Інформ.

За словами батьків, напередодні трагедії маленька Меліса пройшла вакцинацію (три щеплення від поліомієліту, гепатиту В та гемофільної інфекції типу b). Однак за даними експертизи, смерть дитини не була пов'язана з вакцинацією.

У висновку експерта сказано: "Смерть немовляти Павлової М. М. знаходиться в прямому причинному зв'язку з захворюванням дихальної системи, а саме - катарально-десквамативний бронхіт, який ускладнився інтерстиціальною пневмонією. Смерть настала від набряку головного мозку".

Залишається питання: чи міг діагностувати дане захворювання педіатр, який направив дитину на щеплення. Даний момент належить з'ясувати правоохоронцям, які вже відправили меддокументацію в Одесу на дослідження.

За словами мами дівчинки, педіатр чула у Меліси хрипи на прийомі, але на прохання батьків виписати ліки відповіла відмовою, посилаючись на те, що у дівчинки немає температури, і тому лікування вона не потребує. Жінка схильна припускати, що її дитина стала жертвою недбалого ставлення лікарів.

За цей час місцеві правоохоронці допитали лікарів, які приймали у Ганни пологи, медпрацівників дитячої поліклініки, в тому числі педіатра, яка направила Мелісу на щеплення, і медсестру. Однак на даний момент підозрюваного у справі не виявлено.

До речі, нещодавно у пологовому відділенні Дніпра жінка стала мамою чотирнадцятої дитини. Дівчинку назвали Вірсавія.

Раніше ми також повідомляли, що жінка продала шестирічну доньку, щоб нагодувати інших трьох дітей, яким загрожувала голодна смерть.

Нагадаємо, лікарі назвали причину масового отруєння в яслах львівського дитячого садка - одна дитина була госпіталізована.