ua en ru

На Закарпатті школярки жорстоко побили подругу: деталі події

На Закарпатті школярки жорстоко побили подругу: деталі події Колаж РБК-Україна

Восьмикласниці жорстоко побили ученицю дев'ятого класу

У місті Виноградів Закарпатської області, зафіксований черговий випадок буллінга у школі №6. Про це повідомляють регіональні ЗМІ.

Конфлікт стався між двома ученицями восьмого класу і дев'ятикласницею. Постраждала дівчинка отримала серйозні травми і на даний момент знаходиться у відділенні травматології Виноградівської обласної лікарні.

Відомо, що конфлікт між дівчатками почався давно і вчителі школи знали, що школярки ворогують. Кілька разів вже доходило до розмов на підвищених тонах і спроб побиття.

Кілька днів тому вчителям довелося зупинити бійку між школярками і провести з ними бесіди. Восьмиклассниц попередили про наслідки буллінга, але дівчинки до слів педагогів не прислухалися.

А в той фатальний день восьмикласниці знову зачепили дев'ятикласницю на перерві. Спочатку вони почали кричати на неї, а потім пустили в хід кулаки. Діти, які стали свідками побиття, кинулися за допомогою до педагогів. Ті розняли дівчаток і викликали медиків.

Як розповіла потерпіла, восьмикласниці в присутності вчителів не хотіли заспокоюватися і вживали на адресу дорослих нецензурні слова.

Класний керівник дівчаток, а також керівник навчального закладу в курсі ситуації. Про інцидент повідомили вже в поліцію, а також до служби у справах дітей. У представників правоохоронних органів багато питань до батьків дітей, а також до керівництва школи та викладачів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у київській гімназії учнів б'ють за їжу.

А також розповідали про те, що під Херсоном дівчина по-звірячому побила підлітка за те, що та "не так" на неї подивилася.