ua en ru

На Закарпатті школярки жорстоко побили подругу: нові подробиці (відео)

На Закарпатті школярки жорстоко побили подругу: нові подробиці (відео) Колаж РБК-Україна

У справі про побиття дев'ятикласниці на Закарпатті стали відомі нові деталі

Школярку побили у місті Виноградові Закарпатської області. Інцидент трапився у школі №6. Зловмисниці, як відомо, були на рік молодші за потерпілу.

Габріелла потрапила в лікарню 14 березня. У постраждалої діагностували струс мозку і сильні забої м'яких тканин. Однокласник потерпілої розповів, що конфлікти між дівчатами відбувалися неодноразово.

Раніше вже відбувалася неприємна ситуація, яка ледь не переросла в бійку, але вчителі вчасно схаменулися.

На Закарпатті побили школярку (відео: YouTube/Телеканал Sirius)

Цього разу восьмикласниця потрапила м'ячем у голову потерпілій. Це й спровокувало конфлікт. Бійка сталася під час перерви поза територією школи - на кладовищі. Це побачила місцева жінка та розняла їх.

Проте коментувати ситуацію дівчата відмовляються. Постраждала також не хоче вдаватися в подробиці і про причини конфлікту категорично відмовляється говорити.

Вчителі школи подробиці також замовчують. Відомо лише, що в поліцію про інцидент повідомила директор. Правоохоронці підтвердили факт конфлікту. Відзначається, що самопочуття дівчинки вже значно краще. 21 березня її виписали з лікарні і тепер Габріеллі доведеться продовжити амбулаторне лікування вдома.

Раніше ми писали про те, що у київській гімназії учнів б'ють за їжу.

А також розповідали про те, що під Херсоном дівчина по-звірячому побила підлітка за те, що та "не так" на неї подивилася.