ua en ru

"Займайся": Аваков-молодший розповів, як його батько-глава МВС відреагував на обшуки

"Займайся": Аваков-молодший розповів, як його батько-глава МВС відреагував на обшуки Фото: Олександр Аваков (Гонтар Володимир/УНІАН)

Син міністра внутрішніх справ пояснив, чому залишився без електронного браслета

Син міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександр, який після винесеного судом запобіжного заходу залишився в Києві і без електронного браслета, розповів журналістам ТСН про першу реакцію батька на обшук.

Він також повідомив, чому на ньому немає пристрою стеження.

"Мені пояснили, що поки немає можливості надіти на мене браслет", - зазначив Аваков-молодший.

Відео: Аваков-молодший заявив про політичний підтекст у справі про дорогі рюкзаки (ТСН)

Зазначається, що в Харків син міністра внутрішніх справ не поїхав, оскільки знаходитися в столиці, за його словами, зараз йому зручніше.

"Звичайно, мені зручніше перебувати в Києві, адже ведеться робота з адвокатами, слідчими", - розповів син чиновника.

Також Аваков-молодший в черговий раз підкреслив, що сформована ситуація має лише політичний підтекст. Він нагадав, що справі вже кілька років, а спілкування зі слідчими НАБУ почалося тільки в цей вівторок, 31 жовтня, о 7 ранку.

Син глави МВС України також розповів, що сказав йому батько, дізнавшись про обшуки.

"Я йому подзвонив (батьку Арсену Авакову – ред.). Кажу: "до мене прийшли з обшуком, я вже викликав адвокатів". Він каже: "добре, займайся", - розповів Олександр Аваков.

Повідомляється, що рішення суду Аваков-молодший на даний момент може виконати лише частково. Судді наказали йому здати три закордонні паспорти у міграційну службу, однак, за словами сина міністра, він має тільки два закордонних паспорти, які досі перебувають у працівників Антикорупційного бюро.

На суді Олександру Авакову сторона звинувачення висувала сприяння в розтраті державних коштів. Зазначалося, що два роки тому він і тодішній заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар допомогли фірмі, до якої причетний третій затриманий Володимир Литвин, перемогти тендер на закупівлю рюкзаків для внутрішніх військ за завищеними цінами. Сторона звинувачення просила для Авакова-молодшого тримання під вартою або заставу в кілька мільйонів гривень.

"Має широке знайомство з народними депутатами. Орган вважає, що може мати місце або на його прохання, або його переконання, вплив", - аргументували прокурори на суді.

Повідомляється, що ще двох фігурантів справи про рюкзаки - Сергія Чоботаря і Володимира Литвина - судді відпустили під особисте зобов'язання.

До речі, в мережі відреагували на обшуки у сина Авакова.

Нагадаємо, син голови МВС Арсена Авакова був затриманий співробітниками НАБУ після раптових обшуків. Варто відзначити, що напередодні Аваков розпорядився зняти охорону під будівлею Верховної Ради.