ru ua

У Запоріжжі на акцію "Безсмертний полк" прийшли з портретами героїв "Гри престолів"

У Запоріжжі на акцію "Безсмертний полк" прийшли з портретами героїв "Гри престолів" Фото: Кіт Херінгтон в серіалі "Гра престолів" (imdb.com)

Активісти принесли на акцію до 9 травня знімки Тіріона Ланністера та Джона Сноу

У Запоріжжі активісти прийшли на акцію "Безсмертний полк" з портретами героїв популярного американського серіалу "Гра престолів". Про це повідомляє місцеве видання "061".

Учасники акції принесли іронічно оформлені портрети з героями серіалу. Зображення оформили під старі фотографії, вміло вставивши до військової форми обличчя акторів.

Зокрема, на портретах у руках активістів можна впізнати Пітера Дінклейджа, який зіграв Тіріона Ланністера, Кіта Херінгтона – у серіалі Джон Сноу, Лєну Хіді, яка зіграла Серсею Ланністер. Також був оброблений знімок Крістіана Нерна, який зіграв розумово відсталого Ходора, та Івана Реона – у серіалі Рамсі Болтон.

У Запоріжжі на акцію "Безсмертний полк" прийшли з портретами героїв "Гри престолів"

Фото: Портрети героїв "Ігри престолів" (061.ua)

Слід відзначити, що в написах "Безсмертний полк" під іронічними портретами замінили одну букву. Таким чином, замість назви акції вийшло "Безсмертний вовк", що є відсиланням до того, що герой серіалу Джон Сноу, король Півночі, якого називають білим вовком, воскрес у шостому сезоні.

altaltaltalt

Фото: Іронічні портрети на акції "Безсмертний полк" в Запоріжжі (061.ua)

До речі, Порошенко назвав акцію "Безсмертний полк" політичною спекуляцією на почуттях людей.