ua en ru

Жінка померла під час кесаревого розтину під Черніговом: що загрожує горе-лікарю

Жінка померла під час кесаревого розтину під Черніговом: що загрожує горе-лікарю Ілюстративне фото (pixabay)

Лікарю-анестезіологу винесли вирок

У Чернігівській області через недбалість лікаря жінка померла під час кесаревого розтину, її дитині також не вдалося вижити - вона померла через півтора місяці після народження. Про це інформує "Кримінальна Україна".

Інцидент стався ще у 2016 році. Тоді в одну з лікарень області госпіталізували вагітну жінку. Породіллю оглянув спеціаліст з анестезіології та ввів їй неправильний тип наркозу, від чого у постраждалої зупинилося серце, а через 33 хвилини вона померла.

Прокуратура стверджує, що до таких наслідків призвело порушення вимог медичного протоколу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. ст 2.140 КК України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для новонародженого).

Суд одного з районів Чернігівської області виніс вирок горе-медику. Тепер лікарю належить провести два роки у в'язниці.

Нагадаємо, що скандал з лікарською халатністю в Миколаївській області, через яку пенсіонерка втратила ногу, отримав несподіване продовження завдяки прокуратурі.

Раніше школяра в Дніпрі вдарило струмом під час лікування зубів. Після електрофорезу восьмирічний син поскаржився на опік руки від електрода.

Ми писали, що раніше під Дніпром школярка жорстоко поплатилася за помилку у прізвищі однокласника.