ru ua

Журналіст показав моторошний пляж в анексованому Криму

Журналіст показав моторошний пляж в анексованому Криму Фото: Пляж в Криму після анексії (facebook.com/zair.akadyrov)

Розбитий асфальт і бетонні сходи лежать в воді вже кілька років. Російські окупанти не поспішають ремонтувати берегову лінію

Стан пляжу в селі Піщане в Криму шокував користувачів мережі. Моторошні картини розбитих сходів і розламаного асфальту зняв кримський журналіст Заїр Акадиров і виклав в Facebook.

У зв'язку з підвищеним інтересом до фоторепортажу з с. Піщане, де повністю зруйнована частина пляжу, пропоную подивитися зняте там же відео. #Крим #Піщане #сезон2017 #відео

Опубліковано Zair Akadyrov 3 червня 2017 р.

Відео: Стан пляжу в селі Піщане під Сімферополем (facebook.com/zair.akadyrov)

"Жахи маленького Піщаного. Вирішив з'їздити до моря, подихати повітрям. Для цього вибрав сусіднє село Піщане (до 1945 р. - Алма Тамакъ) на західному узбережжі Криму. Дуже давно тут не був. Колись Піщане (чисельність населення - близько 1000 чол.) вважалося популярним місцем відпочинку серед мешканців Сімферополя через близьке розташування. Діставшись пляжу, жахнувся. Не знаю, як так вийшло, але чомусь потрапив саме сюди. Хоча такої мети не ставив. Картина, яка постала, викликала легкий шок", - написав він.

altaltaltaltaltaltaltalt

Фото: Моторошний пляж у селі Піщане в аннексированном Криму (facebook.com/zair.akadyrov)

Журналіст зазначив, що берегова зона, що розтягнулася на кілька сотень метрів, повністю зруйнована в результаті штормів і зсувів.

"У воді лежать бетонні сходи, над ними - величезні шматки асфальту. Схоже, в такому стані ця частина села знаходиться вже декілька років. Тут не ведуться якісь берегоукріплювальні роботи, ремонт чи реконструкція. Тут взагалі нічого не відбувається. Моторошна картина. Напевно, це місце могло б служити відмінною локацією для зйомок фільму про апокаліпсис. Поки туристам тут робити нічого", - резюмував блогер.

До речі, в соцмережах показали, скільки туристів відпочиває в окупованому Криму.