ru ua

Жахливе побиття дитини під Вінницею: горе-мачуха таємничо зникла

Жахливе побиття дитини під Вінницею: горе-мачуха таємничо зникла Колаж РБК-Україна

Є ймовірність, що жінка поїхала на зйомки телевізійного ток-шоу

Раніше до лікарні міста Козятин було доставлено 6-річного хлопчика з черепно-мозковою травмою і струсом мозку, а поліція відкрила кримінальне провадження та визнала винною мачуху. На даний момент винуватиця кудись пропала, порушивши рішення суду. Про це повідомили в прес-службі поліції Вінницької області.

Як відомо, проти мачухи розпочато кримінальне провадження за ст. 127 КК України "Катування". В якості запобіжного заходу обрано цілодобовий арешт. Однак жінка раптово зникла і навіть родичі не знають про її місцезнаходження. На телефон не відповідає.

"Вона порушила рішення суду. Ця жінка повинна була цілодобово перебувати за місцем проживання, і їй заборонено бачитися з дитиною. У соцмережах з'явилася інформація, що вона могла поїхати на зйомки телевізійного ток-шоу", - повідомили в прес-службі.

Журналістів просять про допомогу і закликають повідомити про місце її перебування. Після даного інциденту суд буде змушений задуматися про більш строге рішення, найімовірніше, її візьмуть під варту.

Раніше ми повідомляли, що за деякими даними, обвинувачена не має ніякого відношення до побиття дитини. На даний момент піднімається питання, щоб позбавити батька батьківських прав і заборонити спілкування з сином.

Ми повідомляли, що нещодавно в Кривому Розі неадекватна вчителька загнобила старшокласницю.

Також ми писали про те, що скандал з побиттям школярки під Києвом отримав продовження.