ru ua

У Національному парку під Львовом народилися зубрята

У Національному парку під Львовом народилися зубрята Фото: Зубр (pixabay.com/ru/users/miktima)

У теплу пору року ці тварини харчуються травою і гілками

У Національному природному парку "Сколівські Бескиди" у Львівській області народилося п'ять зубренят. Малюки поки що не відходять від матері ні на крок.

Як розповіли в департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, в теплу пору року зубри харчуються травою та ж гілковим кормом, а взимку проводиться підгодівля такими кормами як сіно, солома, кормовий буряк, капуста, концентровані корми.

Відзначимо, що в Сколівських Бескидах на Львівщині діє програма підтримки Майданської субпопупяції бізона європейського (Bison bonasus L.) в період 2017-2026 років, завдяки якій успішно збільшується популяція тварин, занесених в Червону книгу України.

alt

alt

Зубри — дуже великі представники парнокопитних тварин, одного разу ледь не зникли з лиця землі, але дивом врятовані. Зубри належать до родини порожнисторогі і складаються в спорідненні з різними видами диких биків — буйволами, яком, бантенгом, гауром. Найбільш близьким родичем зубра є американський бізон, з яким він навіть здатний давати плодовиті гібриди.

До речі, у Миколаївському зоопарку знову тигренята народилися.