ru ua

Різдвяне диво: у львівському музеї під відкритим небом народилися ягнята

Різдвяне диво: у львівському музеї під відкритим небом народилися ягнята Фото: Ягнята (pixabay.com/ru/users/sigrunmessel)

За тваринами перший час потрібен особливий догляд

Зоокуточок Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького поповнився двома жителями. На Різдво в 8:30 ранку народилися ягнята, передає сайт львівської міської ради.

Працівники Музею розказали, що окіт овець щорічно припадає якраз на різдвяні свята, хоча другий окіт може бути і влітку, але ягнята, народжені взимку, завжди сильніше і здоровіше.

"Перші дні життя ягнят є найбільш важливими, і тому вони разом з мамою повинні бути на постійному контролі. Треба стежити, щоб місце їх утримання було сухим і без протягів, щоб вівця допускала ягнят до вимені, інакше доведеться вигодовувати ягнят самостійно, поючи молоком кожні 3 години", - сказав завідувач сектору фауни в Музеї Андрій Герман.

Різдвяне диво: у львівському музеї під відкритим небом народилися ягнятаРіздвяне диво: у львівському музеї під відкритим небом народилися ягнятаФото: Маленькі ягнята у Львові (city-adm.lviv.ua)

Зазначимо, що живий куточок Музею налічує до 20 видів тварин і птахів, домашніх і диких. Зараз музейники чекають окіт ще трьох овець.

Читайте також, у мережі обурені пересувним зоопарком в Києві.