ua en ru

Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)

Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото) Фото: Качка (pixabay.com/ThomasWolter)

Витягнути птицю з колектора було дуже непросто

У Києві, в парку "Перемога" біля метро Дарниця, провели спецоперацію з порятунку качки. Тварина виявилася в трубі між озером і колектором. Про це повідомляє Kyiv Animal Rescue Group у Facebook.

"На водоймі довгий час прожила качка. Потім озеро замерзло, але качка чомусь не змогла відлетіти. Кілька днів вона ходила по льоду, а потім попливла під впадає в озеро трубу ливнесточного колектора. Зникнення під землею качки помітив чоловік, який спостерігав за нею. Він і викликав на місце Команду порятунку тварин", - зазначили волонтери.

Насилу знайшовши посеред засніженого поля люк, що веде в трубу колектора, рятувальник у костюмі хімічного захисту спустився в підземну річку за качкою.

Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)

Фото: Порятунок качки в Києві (facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup)

"Зайти в трубу з боку озера слідом за качкою було неможливо, т. до. вона, злякавшись, могла поплисти дуже далеко по підземеллю. Другий рятувальник з сачком чергував біля виходу, щоб зловити качку, якщо вона несподівано вийде назад. Качка плавала в трубі десь на середині шляху від люка до озера і майже не пручалася, коли її взяли в руки", - ишут зоозахисники.

Врятоване птицю доставили в реабілітаційний центр "Садиба Нюшаниково", де їй допоможуть ветеринари.

Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)

Скріншот поста облікового запису facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup

Користувачі з захопленням відреагували на рятувальну операцію.

"Хлопці, ви чарівники. Спасибі", "Ви - нереальні! Спасибі", "Ви - найкращі!", "Розумники... Дякую вам за добрі серця", - пишуть в коментарях.

Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)Мережу захопила спецоперація з порятунку качки в Києві (фото)

Скріншот коментарів поста облікового запису facebook.com/KARG.kyivanimalrescuegroup

До речі, у Києві влаштували різдвяну котячу ярмарок.