У мережі показали осінні будні ведмедів на Прикарпатті (відео)

У мережі показали осінні будні ведмедів на Прикарпатті (відео)
Фото: Ведмідь (facebook.com/pg/EcoHalychWildlifeRehab)

Тварини не поспішають засипати на зимівлю

У мережі показали, як проводять осінні будні ведмеді на Прикарпатті у Галицькому заповіднику реабілітації диких тварин. Нещодавно до місцевих мешканцям привезли сімейство ведмедів з Миколаєва.

Ролики з "побутом" клишоногих показали на сторінці центру у соцмережі Facebook.

На відео показано, як тварини розслаблено і привільно почуваються на новій території. Вони спокійно розгулюють по землі, а деякі з них починають майструвати собі лігво.

Відео: Клишоногі на Прикарпатті (facebook.com/EcoHalychWildlifeReha)

Відео: Клишоногі на Прикарпатті (facebook.com/EcoHalychWildlifeReha)

Зазначимо, що в даний час на території України ведмеді населяють лісові масиви Карпатських гір. Порівняно багато їх ще в лісах Чор-ногори, в Закарпатській області. Зрідка окремі екземпляри ведмедів проникають із сусідніх північних лісів Білорусії лісу чернігівського та волинського Полісся. 

Бурий ведмідь відрізняється могутнім незграбним тілом з потужними, досить високими ногами. П'ятипалі, широкі лапи його з голими ступнями мають довгі гострі кігті. Свою величезну, важку голову, з широким лобом і невеликими округлими вухами ведмідь при ходьбі завжди схиляє до землі.

Як раніше писав Styler, на Закарпатті лісники вбили рись і виклали фото мертвого тварини в соцмережі.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся