ru ua

Тварини мерзнуть: в мережі обурені пересувним зоопарком в Києві

Тварини мерзнуть: в мережі обурені пересувним зоопарком в Києві Фото: Афіша пересувного зоопарку (facebook.com/groups/lucky.strand)

Організатори планують катати людей на собаках

У Києві обурилися пересувним зоопарком, який організували на Співочому полі. Чиновників абсолютно не зупинило те, що створення пересувних звіринців прямо заборонено Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження". Хаскі і маламути лежать фактично під відкритим небом, під дощем. Ночують собаки там же, на холоді, повідомили у групі "захисти тварин" Facebook.

"Рради сумнівної розваги організували пересувний зоопарк на Співочому полі в Києві. Чиновників абсолютно не зупинило те, що створення пересувних звіринців прямо заборонено Законом України "Про захист тварин від жорстокого поводження". Хаскі і маламути лежать фактично під відкритим небом, під дощем. Ночують собаки там же, на холоді. Власники зоопарку збиралися катати відвідувачів на санях, запряжених собаками, але, у зв'язку з тим, що снігу немає, катають роззяв на возах. Інакше як концтабором для нещасних тварин цей мерзосвітна зоопарк не назвеш", - сказано в повідомленні.

Тварини мерзнуть: в мережі обурені пересувним зоопарком в КиєвіТварини мерзнуть: в мережі обурені пересувним зоопарком в КиєвіТварини мерзнуть: в мережі обурені пересувним зоопарком в КиєвіСкріншот (facebook.com/groups/lucky.strand)

Нагадаємо, що из-через аномальну погоду в Україні раніше часу прокинулися бабаки.